Su Arıtma Cihazlarında En Uygun Fiyat Bizde

Ç. S: 08.00 - 20.00
7/24 Acil Servis
Hunat M. Kacatürk Sk 7/E
Melikgazi /Kayseri

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları, Tezgah Altı Su Arıtma Cihazlarına göre daha az tercih edilmektedir. Tezgah üzerinde yer kaplaması nedeniyle ev hanımlarının ikinci tercihidir. Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazlarının tüm modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Sizlerin mekanına en uygun su arıtma cihazlarını  sunuyoruz.

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Temiz, lezzetli ve sağlıklı suya ulaşmanın en doğru yollarından biri su arıtma cihazlarıdır. Ama her su arıtma cihazı bize istediğimiz temiz, lezzetli ve sağlıklı suyu sağlamayabilir.Su arıtma ciddi ve sorumluluk isteyen, insan sağlığını doğrudan etkileyen bir sektördür. Peki, su arıtma cihazı alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?
ÜRETİCİNİN VE SATICININ GÜVENİLİR OLMASI
Su arıtma cihazı alırken mutlaka üretici firmayı ve satıcı firmanın güvenilirliğini araştırmamız gereklidir.Her alanda olduğu gibi su arıtma cihazınızın da dünyaca bilinen ve tercih edilen bir marka olmasını öneririz.
Global firmalara ait cihazlar dünya çapında birçok testten geçerek sertifika ile belgelendiriliyorlar.Bu sertifikalar sayesinde firmanın dünya standartlarında üretim yapıp yapmadığını anlayabilirsiniz. Alacağınız ürünün NSF, WHO, WQA gibi sertifikaları olup olmadığını araştırabilirsiniz.Ancak burada gözden kaçırılmaması geren nokta alınan sertifikanın sistem içerisinde suyun temas ettiği tüm parçalara ya da sistemin tamamına mı yoksa sistem içerisindeki tek bir parçaya mı verildiğidir. Günümüzde birçok firma tek bir parçaya ait sertifikayı cihaza hatta tüm cihazlarına ait gibi gösterebilmektedir.Bu tür firmaların ürünlerine dikkat ederek merdiven altı, kalitesiz cihaz alma riskini tamamen ortadan kaldırırsınız.
SATIŞ SONRASI HİZMET KALİTESİ
Uzun yıllar boyunca kullanacak olduğumuz su arıtma cihazını seçerken satış sonrasında da alacağımız hizmetin kesintiye uğramaması için karşımızda muhatap bulabilmek,filtre ve yedek parça temini ve fiyatları, zamanında servis hizmetinin verilmesi gibi konular temiz ve sağlıklı suya kesintisiz ulaşmamızda önemli rol oynar.
İLERİ TEKNOLOJİ SU ARITMA SİSTEMİ OLMASI
Reverse Osmosis(RO) sistemler dünyanın kabul ettiği en güvenilir su arıtma teknolojisidir.Bu işlemde su yüksek basınçla yarı geçirgen membrandan geçmeye zorlanır ve sudaki çözünür halde bulunan zararlı bileşenler membran gözeneklerinden geçemez.Bu sayede su %99 oranında saflaştırılır.
Cihaz teknolojisi ve filtrelerin kalitesi sağlığınızda büyük etki yaratır. Sistemin ana işlevini filtreler görmektedir, ileri teknoloji ürünü dense de ancak güvenilir firmalardan alınan cihazlarda ters osmoz teknolojisinin faydalarından bahsedebiliriz.
RO sistemlerde pompalı modellerin avantajı 3 bar basınç altında üretim kapasitesi değişmez,atık su sarfiyatı artmaz ve sürekli sabit basınç olduğundan membran filtre ömrü pompasız modellere göre daha uzundur.
SU ARITMA CİHAZINDA FİYAT ARALIĞI
Su arıtma sektöründe ileri teknoloji ürünü ve ürün garantisi olan cihazların ortalama fiyat aralığı 1.500-4.500 TL arasındadır. Elbette pazarda daha düşük fiyatlı cihazlar da satılmaktadır. Ancak bu cihazların doğrudan sağlığınızı etkileyeceği unutulmamalıdır. Kaliteli, güvenilir ve garantili bir su arıtma cihazı fiyat aralığı bu ortalamalardadır.

Ücretsiz Denemek İçin Lütfen Bizi Arayınİletişim

Call Now ButtonHemen Ara 0532 460 09 93
× Bize Yazın