Su Arıtma Cihazlarında En Uygun Fiyat Bizde

Ç. S: 08.00 - 20.00
7/24 Acil Servis
Hunat M. Kacatürk Sk 7/E
Melikgazi /Kayseri

Site ve Apartman Girişi Merkezi Su Arıtma Sistemleri

Bildiğiniz gibi kireç; su ile çalışan her türlü makineye zarar verir. Aynı zamanda tesisata bağlı boruların zamanla tıkanmasına, günısı – doğalgaz tesisatı gibi su ile temas halinde bulunan bütün ekipmanların zarar görmesine ve ömrünün kısalmasına neden olur. Sabun v.b. temizlik malzemelerinin tüketimini arttırır.

Merkezi su yumuşatma sistemleri ile su içerisindeki kireç oranı düşürüldüğü için yukarıda bahsedilen bütün sorunlar bertaraf edilmiş olur. Aynı zamanda banyo sonrası vücudumuzdaki gözenekler kireçle kaplanmadığı için özellikle cilt ve saçlar daha yumuşak ve sağlıklı olur.

 

TERS OSMOZ SİSTEMLERİ
Birçok literatürde İngilizce adı ile Reverse Osmosis – RO şeklinde adlandırılan Ters Osmoz tekniği günümüzde hızlıca ilerleyen teknolojilerden biridir. Bu teknik ile imal edilmiş cihazlar bugün dünyada ve ülkemizde enerji santrallerinden tekstil boyahanelerine, meşrubat üretiminden sofra suyu üretimine kadar birçok yerde karşımıza çıkıyor. Teknolojinin bugün ulaştığı noktada, SU için en mükemmel mineral filtresi olarak nitelendireceğimiz TERS OSMOZ sistemini her teknik kişinin yakından tanımasında yarar olduğunu düşünüyoruz. Ters Osmoz cihazının tasarımında ham su, üretim suyu, kullanılan membran türü gibi birçok teknik bilgi ve tecrübe gerektirir. REVERSE OSMOSIS SİSTEMLERİ olarak her türlü su ihtiyacınıza yönelik çalışmaları deneyimli mühendis kadromuz ile titizlikle sürdürmekteyiz.
Su içindeki mineralleri (iyonları), mekanik olarak, yalnızca su basıncı ile %95 – %99 kadar ayıran Ters Osmoz tekniğinin ülkemizde tatbikat sahası çok geniştir. Araştırma yapmayan meslektaşların pahalıdır ön fikri ile fiyat dahi almadıkları Ters Osmoz sistemi yatırımı bazı sanayi kuruluşlarında 12 ay gibi kısa sürelerde amorti ediyor.
Ters Osmoz Sistemi bugün ülkemizde enerji santrallerinden tekstil boyahanelerine, meşrubat üretiminden sofra suyu üretimine kadar birçok yerde karşımıza çıkıyor. Teknolojinin bugün ulaştığı noktada, SU için en mükemmel mineral filtresi olarak nitelendireceğimiz TERS OSMOZ sistemini her teknik kişinin yakından tanımasında yarar vardır.

Ücretsiz Denemek İçin Lütfen Bizi Arayınİletişim

Call Now ButtonHemen Ara 0532 460 09 93
× Bize Yazın