23 Oca. 2020

KOÇCAĞIZ SU ARITMA CİHAZLARI 0532 460 09 93

KOÇCAĞIZ SU ARITMA CİHAZLARI 0532 460 09 93

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

İyi ve kaliteli su, yaşamın sağlıklı bir şekilde idame ettirilebilmesi için çok önemli bir unsurdur. İçme suyunun temiz olması kadar, sertliğinin de insan bedeni üzerinde önemli rol oynadığı bilinmektedir. Peki, iyi ve kaliteli su nasıl olmalıdır?

Günümüzde musluk sularının ne kadar sağlıklı olduğu hala tartışılmaktadır. Kime nasıl güveneceğimizi artık bilmekte zorluk çekiyoruz. Sağlık her şeyden önemli olduğu ve sağlımızı riske atmamak için en doğrusu işimizi garantiye alıp en uygun su arıtma cihazını alıp arıtma suyu içmek en doğrusu olacaktır.

Firmamız Yağmur Su Arıtma olarak sizlere piyasanın en kaliteli su arıtma cihazlarını hazırlayıp sizlere sunmaktadır. 30 gün iade garantisi sunan firmamız daima müşterilerinin sağlığını düşünmektedir. Amacımız elbet de para kazanmak. Ancak para kazanırken de müşterilerimizin doğru su arıtma cihazını almalarını sağlamakta bizim görevimizdir. Firmamıza uğrayın bütçenize en uygun su arıtma cihazlarını sizlere sunalım. Zamanım yok derseniz bizi arayın en kısa sürede mekanınıza gelerek ürünümüzü sizlere tanıtalım.

Ürün ve hizmetlerimiz için sizlere %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Avrupa Birliği, içme suyu için 15 (FS) sertlik derecesini, Dünya Sağlık Örgütü ise 10 (FS) sertlik derecesini tavsiye etmektedir. En ideal içme suyu pH değeri ise 7,5 ve 8,5 arasıdır. Su arıtma cihazlarımızla kaliteli suyu elde edebilirsiniz.

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları, Tezgah Altı Su Arıtma Cihazlarına göre daha az tercih edilmektedir. Tezgah üzerinde yer kaplaması nedeniyle ev hanımlarının ikinci tercihidir. Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazlarının tüm modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Sizlerin mekanına en uygun su arıtma cihazlarını  sunuyoruz.

Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Temiz, lezzetli ve sağlıklı suya ulaşmanın en doğru yollarından biri su arıtma cihazlarıdır. Ama her su arıtma cihazı bize istediğimiz temiz, lezzetli ve sağlıklı suyu sağlamayabilir.Su arıtma ciddi ve sorumluluk isteyen, insan sağlığını doğrudan etkileyen bir sektördür. Peki, su arıtma cihazı alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?
ÜRETİCİNİN VE SATICININ GÜVENİLİR OLMASI
Su arıtma cihazı alırken mutlaka üretici firmayı ve satıcı firmanın güvenilirliğini araştırmamız gereklidir.Her alanda olduğu gibi su arıtma cihazınızın da dünyaca bilinen ve tercih edilen bir marka olmasını öneririz.
Global firmalara ait cihazlar dünya çapında birçok testten geçerek sertifika ile belgelendiriliyorlar. Bu sertifikalar sayesinde firmanın dünya standartlarında üretim yapıp yapmadığını anlayabilirsiniz. Alacağınız ürünün NSF, WHO, WQA gibi sertifikaları olup olmadığını araştırabilirsiniz.Ancak burada gözden kaçırılmaması geren nokta alınan sertifikanın sistem içerisinde suyun temas ettiği tüm parçalara ya da sistemin tamamına mı yoksa sistem içerisindeki tek bir parçaya mı verildiğidir. Günümüzde birçok firma tek bir parçaya ait sertifikayı cihaza hatta tüm cihazlarına ait gibi gösterebilmektedir.Bu tür firmaların ürünlerine dikkat ederek merdiven altı, kalitesiz cihaz alma riskini tamamen ortadan kaldırırsınız.
SATIŞ SONRASI HİZMET KALİTESİ
Uzun yıllar boyunca kullanacak olduğumuz su arıtma cihazını seçerken satış sonrasında da alacağımız hizmetin kesintiye uğramaması için karşımızda muhatap bulabilmek,filtre ve yedek parça temini ve fiyatları, zamanında servis hizmetinin verilmesi gibi konular temiz ve sağlıklı suya kesintisiz ulaşmamızda önemli rol oynar.
İLERİ TEKNOLOJİ SU ARITMA SİSTEMİ OLMASI
Reverse Osmosis(RO) sistemler dünyanın kabul ettiği en güvenilir su arıtma teknolojisidir.Bu işlemde su yüksek basınçla yarı geçirgen membrandan geçmeye zorlanır ve sudaki çözünür halde bulunan zararlı bileşenler membran gözeneklerinden geçemez.Bu sayede su %99 oranında saflaştırılır.
Cihaz teknolojisi ve filtrelerin kalitesi sağlığınızda büyük etki yaratır. Sistemin ana işlevini filtreler görmektedir, ileri teknoloji ürünü dense de ancak güvenilir firmalardan alınan cihazlarda ters osmoz teknolojisinin faydalarından bahsedebiliriz.
RO sistemlerde pompalı modellerin avantajı 3 bar basınç altında üretim kapasitesi değişmez,atık su sarfiyatı artmaz ve sürekli sabit basınç olduğundan membran filtre ömrü pompasız modellere göre daha uzundur.
SU ARITMA CİHAZINDA FİYAT ARALIĞI
Su arıtma sektöründe ileri teknoloji ürünü ve ürün garantisi olan cihazların ortalama fiyat aralığı 1.500-4.500 TL arasındadır. Elbette pazarda daha düşük fiyatlı cihazlar da satılmaktadır. Ancak bu cihazların doğrudan sağlığınızı olumsuz etkileyeceği unutulmamalıdır. Kaliteli, güvenilir ve garantili bir su arıtma cihazı fiyat aralığı bu ortalamalardadır.

Su Arıtma Servisi

NEVŞEHİR SU ARITMA CİHAZLARI 0532 460 09 93
KOÇCAĞIZ SU ARITMA CİHAZLARI 0532 460 09 93

Su Arıtma Sistemleri  sektöründe öncü kuruluşlardan olan firmamız, Kayseri ve çevre illerde en çok tercih edilen su arıtma firmaları arasında yer almaktadır. Yağmur Su Arıtma Firması kurulmasıyla birlikte ev tipi su arıtma cihazlarında kaliteyi ilke edinmiş, satış sonrası evlere teknik servis, su arıtma cihazı bakımı, montaj ve filtre değişim hizmetleri ile müşterilerinin haklı takdirini kazanmıştır.

Su Arıtma sistemlerinde Yağmur Su Arıtma 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı Ürün Özellikleri 75 GPD membranlı bir sistem sadece içme suyu olarak değil, evinizde temiz suya ihtiyaç duyduğunuz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz arıtım teknolojisine sahiptir. Cihazımızda suyun temas ettiği her bir parça NSF (Ulusal Hijyen Enstitüsü) belgesine sahiptir. Arıtma cihazı tezgah altında kullanıma uygundur. Cihazlarımızın, çeşitli tank kapasiteleri bulunmaktadır.5 Aşamalı Yağmur Su Arıtma Cihazı ile Sağlığınıza Önem Verin..! Tüm cihazlarımız NSF (Ulusal Hijyen Enstitüsü) Belgelidir.